Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.

1

20.02.2013, 21:07

buna ma numesc imi

ma numesc nagy kaiser imre am 34 de ani din tirgu mures .imi pare bine ca am gasit acest forum inseamna mult pentru schimb de experienta.pescuiesc pe riul mures si olt cu cloncul aproximativ de :salut: 3 ani

Răspunsuri: 133

Membru din: 14.02.2013

Locație: Bucuresti - Onesti

Profesia: Student, liber-profesionist

  • Scrie un mesaj privat

2

20.02.2013, 21:17

:salut:
Bine ai venit printre noi!
Always C&R

IonutFishing

tudor

Super Moderator

Răspunsuri: 1 247

Membru din: 27.02.2012

Locație: Saint Cloud, France

Profesia: Catfish angler

  • Scrie un mesaj privat

3

20.02.2013, 21:20

:welcome:
Salutare si bine ai venit !

mane81

Știucă

Răspunsuri: 1 433

Membru din: 15.04.2012

Locație: Romania Rm Valcea-Italia Modena

  • Scrie un mesaj privat

5

20.02.2013, 23:39

:welcome:

Zoran

ADMINISTRATOR

Răspunsuri: 8 041

Membru din: 09.01.2012

Locație: Rastatt/Germania - Divici+Deta/Romania

  • Scrie un mesaj privat

6

21.02.2013, 05:15

:welcome: Imi!
Sezonul de clonc acus' incepe, asa ca, daca ai intrebari sau ne poti relata din experienta sai intamplarile tale, GO! :bucuros2:
Pescuiește legal, și NU bracona!
C&R, un alt mod de a "savura" peștele...


www.pescuit-la-somn.com

LARRY

Știucă

Răspunsuri: 1 334

Membru din: 01.03.2012

Locație: Galați

  • Scrie un mesaj privat

7

21.02.2013, 08:19

Salutare si bine ai venit ! :pescuit:
Prefer să fiu urât pentru ceea ce sunt decât să fiu iubit pentru ceea ce nu sunt.

Ediseu

Știucă

Răspunsuri: 695

Membru din: 21.07.2012

Locație: London

  • Scrie un mesaj privat

8

21.02.2013, 19:49

Salut :salut:
Si bine ai venit in aceasta zona fierbinte :pescuit: :pescuit: :pescuit:
Asteptam intamplari,filme, poze!!! :bravo:

9

21.02.2013, 19:52

salutare Imi si bine ai venit,
sunt interesat de experienta la la clon pe raul Olt (si nu numai) deci, astept astfel de informatii (nu locuri) doar informatii :ochi: :welcome:

C. B.

Șalău

Răspunsuri: 210

Membru din: 22.08.2012

Locație: Suceava

  • Scrie un mesaj privat

10

22.02.2013, 10:27

Bine ai venit !
:welcome:

Răspunsuri: 2 642

Membru din: 24.02.2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

11

24.02.2013, 16:10

Salut, cat ai ajuns in amonte pe Olt? Ai incercat si pe lacurile de acumulare, sau doar pe rau?
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

12

24.02.2013, 19:05

numai pe lacurile de acumlare

cristingb

Sunt nou și mă prezint!

Răspunsuri: 4

Membru din: 30.01.2013

  • Scrie un mesaj privat

13

24.02.2013, 19:38

salut si bine ai venit

te asteptam la pescuit de mustaciosi si pe dunare. cu stima. :bucuros2: :bucuros2:

Subiecte asemănătoare

Tag-uri folosite

pentu imi