Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.

  • Autorul acestui subiect este »landshut«

Răspunsuri: 129

Membru din: 19. iunie 2012

Locație: Landshut-Germania Filiasi-Romania

  • Scrie un mesaj privat

1

vineri, 13. iulie 2012, 18:38

a incercat careva carlige de la..... AHF Leitner ......

azi am cumparat niste carlige de la AHF Leitner....mie mi se par foarte stabile .....am incercat sa indoi unul si nu am reusit...a mai folosit careva aceste carlige?.....imi poate da o parere despre ele?..... :gandesc:

Zoran

ADMINISTRATOR

Răspunsuri: 8 041

Membru din: 9. ianuarie 2012

Locație: Rastatt/Germania - Divici+Deta/Romania

  • Scrie un mesaj privat

2

vineri, 13. iulie 2012, 19:03

Leitner e o firma ce face lucru de f mare calitate, dar produsele lor sunt si destul de scumpe.
Pescuiește legal, și NU bracona!
C&R, un alt mod de a "savura" peștele...


www.pescuit-la-somn.com

  • Autorul acestui subiect este »landshut«

Răspunsuri: 129

Membru din: 19. iunie 2012

Locație: Landshut-Germania Filiasi-Romania

  • Scrie un mesaj privat

3

vineri, 13. iulie 2012, 20:18

am observat ca au totusi un pret dar decat sa investesti aiurea in 50 de scule si care nu te tin mai bine in 10 dar bune.....eram totusi curios deoarece am incercat sa rup unul si am vazut ca rezista si sincer nu auzisem pana acum de aceasta firma

andrei

Biban

Răspunsuri: 133

Membru din: 29. martie 2012

Locație: BELGIA

  • Scrie un mesaj privat

4

vineri, 13. iulie 2012, 20:54

Salut! cam scumpe nu le cunosc decat de pe net,n-ai gasit owner sau gamakatsu pe acolo in DE?sau sa-l intrebi pe Zoran ca are sau a avut ceva de calitate la pret razonabil ! dar daca le-ai luat sa le vezi infipte-n buza somnului:p.s.intreaba pe forum inainte de a-ti cumpara ceva ca sunt multi pescaricare stiu ce sa-ti recomande cu caldura!

Acest răspuns a fost de 1 ori editat, ultima oară de »andrei« (13. iulie 2012, 20:59)


  • Autorul acestui subiect este »landshut«

Răspunsuri: 129

Membru din: 19. iunie 2012

Locație: Landshut-Germania Filiasi-Romania

  • Scrie un mesaj privat

5

sâmbătă, 14. iulie 2012, 08:37

le am deja ....dar sincer nu au fost asa de scumpe....5 euro 5 bucati......aici in germania oricum am vazut ca cele mai proaste dai 3 euro pe ele .....

LARRY

Știucă

Răspunsuri: 1 334

Membru din: 1. martie 2012

Locație: Galați

  • Scrie un mesaj privat

6

sâmbătă, 14. iulie 2012, 10:50

am observat ca au totusi un pret dar decat sa investesti aiurea in 50 de scule si care nu te tin mai bine in 10 dar bune.....eram totusi curios deoarece am incercat sa rup unul si am vazut ca rezista si sincer nu auzisem pana acum de aceasta firma

Dacă le-ai probat și totul a fost ok poți să le folosești cu încredere.........eu nu folosesc cârlige sau ancore la somn până nu le probez. :pescuit:
Prefer să fiu urât pentru ceea ce sunt decât să fiu iubit pentru ceea ce nu sunt.

  • Autorul acestui subiect este »landshut«

Răspunsuri: 129

Membru din: 19. iunie 2012

Locație: Landshut-Germania Filiasi-Romania

  • Scrie un mesaj privat

7

sâmbătă, 14. iulie 2012, 16:18

cred ca sunt destul de tari si de intepat am observat ca inteapa destul de bine...