Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

1

sâmbătă, 13. aprilie 2013, 09:19

barca seahawk II

in 2 saptamani dispun de aproximativ 800 lei si vreau neaparat sa cumpar o barca! ce ziceti de seahawk II pentru snagov sau poate si in conditi m-ai grele ar face fata? foloseste cineva? :pescuit:

2

sâmbătă, 13. aprilie 2013, 10:32

mai asteapta.
strange mai multi bani si cumpara o barca mai buna sau daca te "mananca" rau, cauta o barca mai buna dar SH.
toti cei care nu am ascultat un asemenea sfat primit la randul nostru am facut greseala sa cumparam mai intai o barca mai modesta si binenteles ca pana la urma tot la una mai buna ajungi
numai ca mai scump

3

sâmbătă, 13. aprilie 2013, 11:07

re

da stiu ai dreptate ca voi investi bani in ceva care nu va fi de viitor , dar am citit ceva lucruri bune despre barca si ma gandeam ca in conditi mai usoare ar tine cativa ani

Subiecte asemănătoare