Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.

cristingb

Sunt nou și mă prezint!

  • Autorul acestui subiect este »cristingb«

Răspunsuri: 4

Membru din: 30.01.2013

  • Scrie un mesaj privat

1

30.01.2013, 08:44

Salut

ma numesc cristin bratucu [piti],sunt din eforie sud ,pescar de somn.SALUT toti membrii acestui forum si pe initiatori. :ciao:

LARRY

Știucă

Răspunsuri: 1 334

Membru din: 01.03.2012

Locație: Galați

  • Scrie un mesaj privat

2

30.01.2013, 08:49

Salut Cristi și bine ai venit. :pescuit:
Prefer să fiu urât pentru ceea ce sunt decât să fiu iubit pentru ceea ce nu sunt.

coste81

Biban

Răspunsuri: 173

Membru din: 12.01.2013

Locație: Alba Iulia

  • Scrie un mesaj privat

3

30.01.2013, 10:06

:welcome:

ovidiu

Știucă

Răspunsuri: 811

Membru din: 24.02.2012

Locație: Timişoara/Jud.HD Sîntandrei

  • Scrie un mesaj privat

4

30.01.2013, 11:10

Salut Cristi :saluti:
Salut şi bucuraţi-vă de natură.

Răspunsuri: 2 642

Membru din: 24.02.2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

5

30.01.2013, 18:12

Salutare, presupun ca pe Dunare cauti somnul!?
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

Zoran

ADMINISTRATOR

Răspunsuri: 8 041

Membru din: 09.01.2012

Locație: Rastatt/Germania - Divici+Deta/Romania

  • Scrie un mesaj privat

6

30.01.2013, 19:41

:welcome: Piti de pe Litoral!
Sper sa te simti bine la noi, ca intr-o familie! :bucuros2:
Pescuiește legal, și NU bracona!
C&R, un alt mod de a "savura" peștele...


www.pescuit-la-somn.com

Ediseu

Știucă

Răspunsuri: 695

Membru din: 21.07.2012

Locație: London

  • Scrie un mesaj privat

7

30.01.2013, 21:47

:welcome: Bine ai venit Piti!! :pescuit:

mane81

Știucă

Răspunsuri: 1 433

Membru din: 15.04.2012

Locație: Romania Rm Valcea-Italia Modena

  • Scrie un mesaj privat

8

30.01.2013, 23:41

Salut si :welcome:

C. B.

Șalău

Răspunsuri: 210

Membru din: 22.08.2012

Locație: Suceava

  • Scrie un mesaj privat

9

31.01.2013, 07:29

Bine ai venit! :salut:

Subiecte asemănătoare