Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.
Sări de informațiile utilizatorului
Membru din: 25.04.2012
Locație: Giroc
Profesia: fizician - programator - electronist - "manager" - wtf, complicat

Majoritatea stiucilor le-am prins noaptea asta dupa ce de ani de zile eram convins ca nu trag noaptea (pana la partida asta am prins 1 stiuca noaptea, in 15 ani).
Si eu eram sigur ca nu trag stiucile noaptea.
Tudore! ce a uitat Costi sa spuna ca era (noapte cu luna plina) Trage stiuca in
pe luna plina si in special alea mari
Sări de informațiile utilizatorului
Membru din: 25.04.2012
Locație: Giroc
Profesia: fizician - programator - electronist - "manager" - wtf, complicat
Tudore! ce a uitat Costi sa spuna ca era (noapte cu luna plina) Trage stiuca in pe luna plina si in special alea mari
. Inceind cu ora 23 era lumina de citesti presa ! Din experienta spun ca sunt cele mai reusite partide ! nu trage ziua cum musca noaptea pe luna plina tot soiul de pesti . Si pe balta! la copca! pe luna ,fenomenul se repeta (incercati si va convingeti).Nu stiu daca-i asa cu luna sau nu, ca dupa anumiti pescari trage de rupe dupa altii ii cea mai proasta perioada... in orice caz pot sa confirm c-a fost "lumina bine" noptile astea... .
Sări de informațiile utilizatorului
Membru din: 25.04.2012
Locație: Giroc
Profesia: fizician - programator - electronist - "manager" - wtf, complicat
Costi,
poti da ceva deyalii legate de taxe, drum, cazare, etc? cam tot ce tine de o astfel de iesire?
ma asteptam la niste stiuci mai mari la jezero joca dupa ce articole am citit la wsb si la ce poze am vazut acolo (unele prea artistice, dar..nah)
oricum, esti de invidiat
De data asta n-am mancat la ei dar datile trecute, la o suma mica, am mancat toata trupa purcel la protap.
Gazda (Iotza... nu stiu cum se scrie) este un om deosebit de amabil, nu are nimic contra romanilor si sper sa ramana asa.
Sa ramana tot asa
parlitii
din simplu motiv ... C&R
deyalii legate de taxe, drum, cazare, etc? cam tot ce tine de o astfel de iesire?
Mai ales dacă mergem în grup. Domnul care se ocupa de balta este super ok, periodic ne vizita sa ne întrebe dacă dorim sa mâncam ca ne gătește. Se poate lua orice cantitate de caras, platica, rosioara etc. iar un crap pe pescar pana in 6kg.
P.s era in 2012
Mod de a merge baieti!Da` mai scrie si ca nu-i voie cu motoare termice dar cand am fost ultima oara chiar ei ne-au dat vreo 2 barci cu niste rable din care mai si curgea benzina.
, din acest sezon a introdus motoare electrice pentru bărci?
adica 2013 !!!
Sări de informațiile utilizatorului
Membru din: 25.04.2012
Locație: Giroc
Profesia: fizician - programator - electronist - "manager" - wtf, complicat
Eu nu am fost acolo,dar mi-as dori sa merg.
... cred ca mai merg cel putin o data anu` asta, poate facem o "combinatie".
Sări de informațiile utilizatorului
Membru din: 11.09.2012
Locație: Timisoara
Profesia: Mecanic intretinere si mentenanta
Sări de informațiile utilizatorului
Membru din: 25.04.2012
Locație: Giroc
Profesia: fizician - programator - electronist - "manager" - wtf, complicat
Mergi ... sau mergem??![]()
![]()
Sări de informațiile utilizatorului
Membru din: 25.04.2012
Locație: Giroc
Profesia: fizician - programator - electronist - "manager" - wtf, complicat
... singur in barca ii cam greu sa aranjezi pestele frumos pt. poza in timp ce ai aparatu` intr-o mana si batu` in cealalta.
Sări de informațiile utilizatorului
Membru din: 11.09.2012
Locație: Timisoara
Profesia: Mecanic intretinere si mentenanta
Sări de informațiile utilizatorului
Membru din: 25.04.2012
Locație: Giroc
Profesia: fizician - programator - electronist - "manager" - wtf, complicat

Pentru Software-ul: Burning Board®, dezvoltat de WoltLab® GmbH






