Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.

martyn

Oblete

  • Autorul acestui subiect este »martyn«

Răspunsuri: 28

Membru din: 8. iunie 2015

Locație: Moldova Noua, Caras Severin

Profesia: Pompier / IT / Hardware and Programmer

  • Scrie un mesaj privat

1

luni, 31. august 2015, 01:08

Vand Barca Metalica

Ofer: - Barca metalica
Producător/ firma: - facuta in regim propriu
Model: -
Bucăți: - 1
Vechime: - 4
Prețul: - 450 E
Prețul pt. transport: -
-------------------------------------------------------------
Informații generale asupra produsului...
barca este facuta in de o persoana care se ocupa cu asa ceva in zona. Are tabla groasa 2 mm laterale , 3 mm fundul. Este foarte stabila pe apa , perfecta pentru pesuit stationar dar si pentru alte stiluri. Eu unul am folosit-o la clonc , montura .. etc. Are 5,80 m lungime, 1,25 m la baza , si deschiderea de 1,80 m .are peretii inalti * la valuri mari nu aveti nici o emotie cu ea* barca este in stare perfecta nu a fost sparta niciodata are 2 straturi de vopsea pe ea * primul strat de noua iar al doilea anul trecut * . Motorizari nu cred cred ca are limite . fundul este drept pana la bazinul din spate iar botul impreuna cu bazinul din fata uspor ridicate pentru a putea vedea in fata in cazut unei motorizari mai mari. Nu a fost vopsita de anul trecut . Este pe apa se poate vedea in zona Moldova Noua , se vinde pentru zona Bazias - Cozla , dar si in restul tarii cu conditia ca transportul sa il asigure comparatorul.
Eu mai am 2 barci si am hotarat sa ma despart de una.
Totodata se vinde cu ancora cu funii * ancora este facuta de tip Danforth * , o pereche de vasle facute anul trecut, grundul si vopseaua cu care trebuia sa o vopsesc anul acesta..
Am sa urc cateva poze cu ea. Nu este pregatita pentru vanzare adica spalata , curatata si alte cele.
-------------------------------------------------------------
Dacă există interes pt. această ofertă, vă rog să mă contactați prin mesaj privat sau la urmatorul nr de telefon: 0764910200
Mulțumesc!