Manerul este bine sa ti-l faci putin abraziv. Chiar daca are capul de somn. De exemplu, la ebro 2 si woodoo le-am dat manerele cu vopsea de la cei cu asfaltarile, alba si cu sticla lor pisata marunt si apoi iar cu lac . Acum sunt putin mai grosicioare, mai indemanoase, se vad si noaptea daca scapi prin apa si il cauti cu lanterna si nu-ti mai aluneca din mana uda. Dezavantaj , putin mai grele...50 gr dar imi este mai convenabil.
Dieser Beitrag wurde bereits 2 mal editiert, zuletzt von »gufisor« (24. Januar 2016, 15:21)