Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.
avat care inca inoata in apele alea (asta daca nu a muscat naluca gresita)
Ma gandesc cat de rau o fi fost in drill.Nu de alta dar mie,unul de aprox.90 nu mi-a dat asa batai de cap ca unul de 75. 
Ala da avat,115 cmMa gandesc cat de rau o fi fost in drill.Nu de alta dar mie,unul de aprox.90 nu mi-a dat asa batai de cap ca unul de 75.
Adevarul e ca primul e luat pe lac iar al doilea pe curs.Asta poate fi o explicatie.Insa un 115 pe rau,cu o apa bine oxigenata cred ca e ceva de povestit nepotilor.

). problema e ca avatul a luat naluca rau de tot 

Mane a avut iarasi o intalnire cu un mustacios ce s-a finalizat dupa cateva
Senzația face toți banii.....și ochii bulbucați ai partenerului de pescuit.![]()
.. ai putea fi te rog mai explicit la remarca aia cu ochii bulbucati ai partenerului de pescuit? ... nu reusesc sa inteleg unde bati si chiar sunt curios ...
.
Merci.
nu ai vandut inca Elite-ul de 2 oz?
-shad DDD ...ajuta-ma te rog ,am un lapsus Merci.
eram în viteză.
Salut. Larry, cind ai scos pestele s-au desunflat ochii amicului sau au ramas bulbucati?
,unde ne-am achitat taxa de acces si permisul.Ca doar mergem sa pescuim,nu sa vizitam tara.
In primul loc unde ne-am oprit,eu am testat voblere.Multe din ele sunt exact ceea ce am vrut,o parte,cele de stiuca cred ca se cerea un curent mult mai moale,dar tot am putut sa-mi fac o idee.
Nu putem face niciodata comparatie intre apele de acolo si cele de aici sau intre pesti.
Aseara am fost la o partida de stationar pe Po, prima pe anul asta
Pentru Software-ul: Burning Board®, dezvoltat de WoltLab® GmbH






