Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.
...mii de multumiri), am clarificat masa de protocol: bere de Timisoara pusa la rece, whisky, cognaq, vin rosu si alb in carafe, bauturi racoritoare si apa, diferite gustari reci de patiserie, care sper sa fi oferit participantilor o atmosfera calduroasa si prietenoasa.
Spre surprinderea mea nu a fost insa nici un participant din Deta, in afara de mine!
(ps: am facut rost de un Belly Dog
)
Puiu a tras de una iar Cristi din Tm a imitat un somn zbataios, reusind sa-l dezechilibreze ptr scurt timp pe Puiu.
Multumesc si NU voi ramane dator, iti promit.
Emotii au fost indeajuns si, credeti-ma, nu mi-a fost tot una sa vorbesc in fata a peste 60 de persoane, chiar daca majoritatea erau cunoscuti. Multumesc si lui Informer care mi-a fost de un sprijin perfect, complementand si explicand acolo unde era nevoie
Si nu am avut timp sa repetam, va asigur de asta


Pe la orele 2, am inchis localul, si ne-am dus fiecare cu treburile sale

, si daca mai aveti intrebari sau nelamuriri, nu ezitati sa ne contactati!
si numarul participantilor a crescut simtitor … iar tortul ala merita incercat
chiar daca parca nu iti vine sa il tai.
Sări de informațiile utilizatorului
Membru din: 25.04.2012
Locație: Giroc
Profesia: fizician - programator - electronist - "manager" - wtf, complicat
Am si eu o intrebare, in poza cu gumele lui Martin unele capete de jig sunt cumva turnate pe holsurub?
Vad ca a fost frumos tare, felicitari Zoran.Am si eu o intrebare, in poza cu gumele lui Martin unele capete de jig sunt cumva turnate pe holsurub? Intreb din pura curiozitate, imi plac mult cum arata "armate" shadurile in stilul ala chiar si cu doua ancore in ele.
Nu pot spune decat ca felicit organizatorii pentru efortul depus dar si pentru rezultatele prelegerii. Pe cand si o astfel de intalinre in partea de S sau SE a Romaniei? Vreau sa cred ca si pe aici sunt destul de multi impatimiti in "Pescuit_la_somn" care se simt "vitregiti" de distanta pana la Timisoara.![]()
Dar, nu spun niciodata nu, poate la anul care vine mai facem inca vreo 500 de km si organizam ceva si la Bucuresti. Sunt insa multe de pus la punc, cel mai important fiind locatia, spatiul.
.
Offf tare mi-ar fi placut sa fiu si eu acolo, poate pe viitor se face intalnirea undeva in centrul tarii, cred ca ar participa mai multi
Nu pot spune decat ca felicit organizatorii pentru efortul depus dar si pentru rezultatele prelegerii. Pe cand si o astfel de intalinre in partea de S sau SE a Romaniei? Vreau sa cred ca si pe aici sunt destul de multi impatimiti in "Pescuit_la_somn" care se simt "vitregiti" de distanta pana la Timisoara.![]()
Multumesc Eugen!
De ce vitregiti? De la Rastatt la Bucuresti sunt nu mai putin de 1800 de km, iar pina la Timisoara sunt 1300.Dar, nu spun niciodata nu, poate la anul care vine mai facem inca vreo 500 de km si organizam ceva si la Bucuresti. Sunt insa multe de pus la punc, cel mai important fiind locatia, spatiul.
![]()
Pentru Software-ul: Burning Board®, dezvoltat de WoltLab® GmbH






