ma numesc nagy kaiser imre am 34 de ani din tirgu mures .imi pare bine ca am gasit acest forum inseamna mult pentru schimb de experienta.pescuiesc pe riul mures si olt cu cloncul aproximativ de 3 ani
salutare Imi si bine ai venit,
sunt interesat de experienta la la clon pe raul Olt (si nu numai) deci, astept astfel de informatii (nu locuri) doar informatii
Salut, cat ai ajuns in amonte pe Olt? Ai incercat si pe lacurile de acumulare, sau doar pe rau?
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!