Benutzerinformationen überspringen
Registrierungsdatum: 14. Februar 2013
Wohnort: Bucuresti - Onesti
Beruf: Student, liber-profesionist
uite acum cativa ani am trecut bratul borcea cu bacul am traversat insula (balta ialomitei) si pescuiam in dunarea veche vis a ais de RASOVA ! nu o data s-a intamplat sa fim vizitati seara (noaptea) de barci care veneau contra curentului(de cele mai multe ori) de nici nu le auzeam!nici un zgomot nici o plescaiala ....nimic! faceam,,planton,, cu schimbul noaptea la tabara si bete! si uite asa...... o aparut neagra (oricum imi doream mult un caine)! paza la pescuit fiind doar un motiv.......de a face parte si ea din familie! de atunci ii nelipsita la partidele de pescuit ...atunci cand este posibil bneanteles! oricum cand o iau cu mine situatia se schimba deoarece ma simt mult mai in siguranta!......
POATE II DOAR AUTOSUGESTIE!......NU CRED!

))) nici statia de la senzori. stiu ca pentru unii poate fi greu , dar in cazul asta apelati la un amic nealcolist
))
)) erau senzori delkim . pentru cine cunoaste .

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von »Eugen« (26. Februar 2013, 10:51)






