SUNT ANGELO, MARE PASIONAT DE PESCUITUL LA SOMN, EU DAU NUMAI LA SPINNING DUPA SOMN, CU REZULTATE BUNE,PESCUIESC NUMAI PE DUNARE!
NUMAI BINE LA TOTI SI FIR INTINS!
Super, un spinning-ar de Dunare cu rezultate bune este ceva f positiv pentru toti de aici.
Daca nu-i prea mult cerut, ai putea sa ne relatezi si cu ce linii pescuiesti!
Pescuiește legal, și NU bracona! C&R, un alt mod de a "savura" peștele...
Salut! Hai colegu ,astept povesti frumoase de pescuit la spinning !Macar aici . Nu de alta ,dar pe alte site-uri sunt doar anunturi de vanzare ... De fapt ,parca am vazut si aici deja
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!