Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.

angelo.ionescu

Sunt nou și mă prezint!

  • Autorul acestui subiect este »angelo.ionescu«

Răspunsuri: 1

Membru din: 28.01.2013

  • Scrie un mesaj privat

1

28.01.2013, 13:04

Salut

SUNT ANGELO, MARE PASIONAT DE PESCUITUL LA SOMN, EU DAU NUMAI LA SPINNING DUPA SOMN, CU REZULTATE BUNE,PESCUIESC NUMAI PE DUNARE!
NUMAI BINE LA TOTI SI FIR INTINS!

anem

Super Moderator

Răspunsuri: 3 275

Membru din: 19.02.2012

Locație: carpi

  • Scrie un mesaj privat

2

28.01.2013, 13:15

salutari si bine ai venit ... mai avem un "spinning-ar" printre noi ... :bravo:
Always C&R ... un alt mod de a savura un peste :bucuros:

AnEm

LARRY

Știucă

Răspunsuri: 1 334

Membru din: 01.03.2012

Locație: Galați

  • Scrie un mesaj privat

3

28.01.2013, 14:59

:salut: .....din ce zonă? :welcome:
Prefer să fiu urât pentru ceea ce sunt decât să fiu iubit pentru ceea ce nu sunt.

C. B.

Șalău

Răspunsuri: 210

Membru din: 22.08.2012

Locație: Suceava

  • Scrie un mesaj privat

4

28.01.2013, 17:46

Bine ai venit! :salut:

Zoran

ADMINISTRATOR

Răspunsuri: 8 041

Membru din: 09.01.2012

Locație: Rastatt/Germania - Divici+Deta/Romania

  • Scrie un mesaj privat

5

28.01.2013, 18:41

:welcome: Angelo!

Super, un spinning-ar de Dunare cu rezultate bune este ceva f positiv pentru toti de aici. :apl:
Daca nu-i prea mult cerut, ai putea sa ne relatezi si cu ce linii pescuiesti! :bucuros2:
Pescuiește legal, și NU bracona!
C&R, un alt mod de a "savura" peștele...


www.pescuit-la-somn.com

mane81

Știucă

Răspunsuri: 1 433

Membru din: 15.04.2012

Locație: Romania Rm Valcea-Italia Modena

  • Scrie un mesaj privat

6

28.01.2013, 23:07

Salut Angelo si :welcome:

zamfi

Știucă

Răspunsuri: 1 588

Membru din: 25.02.2012

Locație: Pe Mures...

  • Scrie un mesaj privat

7

29.01.2013, 17:04

Salut! Hai colegu ,astept povesti frumoase de pescuit la spinning !Macar aici . Nu de alta ,dar pe alte site-uri sunt doar anunturi de vanzare ... :drac: De fapt ,parca am vazut si aici deja :)

Zoran

ADMINISTRATOR

Răspunsuri: 8 041

Membru din: 09.01.2012

Locație: Rastatt/Germania - Divici+Deta/Romania

  • Scrie un mesaj privat

8

29.01.2013, 17:20

EU DAU NUMAI LA SPINNING DUPA SOMN, CU REZULTATE BUNE,PESCUIESC NUMAI PE DUNARE!



... :buaaaah:
Pescuiește legal, și NU bracona!
C&R, un alt mod de a "savura" peștele...


www.pescuit-la-somn.com

Ediseu

Știucă

Răspunsuri: 695

Membru din: 21.07.2012

Locație: London

  • Scrie un mesaj privat

9

29.01.2013, 21:13

:salut:
Bine ai venit Angelo :welcome:

Răspunsuri: 2 642

Membru din: 24.02.2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

10

30.01.2013, 18:10

Bun venit!
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

Subiecte asemănătoare