Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn.
Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum.
După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum.
Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare.
Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.
Salut
SUNT ANGELO, MARE PASIONAT DE PESCUITUL LA SOMN, EU DAU NUMAI LA SPINNING DUPA SOMN, CU REZULTATE BUNE,PESCUIESC NUMAI PE DUNARE!
NUMAI BINE LA TOTI SI FIR INTINS!
salutari si bine ai venit ... mai avem un "spinning-ar" printre noi ...
Always C&R ... un alt mod de a savura un peste
AnEm

.....din ce zonă?
Prefer să fiu urât pentru ceea ce sunt decât să fiu iubit pentru ceea ce nu sunt.
Bine ai venit!

Angelo!
Super, un spinning-ar de Dunare cu rezultate bune este ceva f positiv pentru toti de aici.
Daca nu-i prea mult cerut, ai putea sa ne relatezi si cu ce linii pescuiesti!
Salut Angelo si
Salut! Hai colegu ,astept povesti frumoase de pescuit la spinning !Macar aici . Nu de alta ,dar pe alte site-uri sunt doar anunturi de vanzare ...

De fapt ,parca am vazut si aici deja
EU DAU NUMAI LA SPINNING DUPA SOMN, CU REZULTATE BUNE,PESCUIESC NUMAI PE DUNARE!
...
Bine ai venit Angelo
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!