cloncul deaia m-am mirat, eu din ce am auzit pe la unu altu recomandau recuperare lenta. probabil nici nu se refereau la asa linguri grele.
anul acesta am prins unul singur la un norizi articulat de 11cm. atacul a fost intradevar foarte spectaculos desi pestele era micut. asta s-a intamplat inainte sa ma "injecteze zoran cu cloncul", de atunci nu am mai incercat decat cu cloncul
Benutzerinformationen überspringen
Registrierungsdatum: 27. Oktober 2012
Wohnort: Suceava
Beruf: jurist, actualmente vanzator de utilaje pentru constructii
Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von »dorint« (31. Dezember 2012, 19:02)
multumesc Zoran,anem,kzoli. pentru mine astea sunt noutatianul acesta am prins unul singur la un norizi articulat de 11cm. atacul a fost intradevar foarte spectaculos desi pestele era micut. asta s-a intamplat inainte sa ma "injecteze zoran cu cloncul", de atunci nu am mai incercat decat cu cloncul






