sevus...cred cä scrie de el si in blinker .de...cu pozä
,
,


se emite pe 1 an de zile, dar este valabil doar 3 luni.
Raul este Neckar si un afluent al sau Enz ,orasul este Besigheim locul de confuenta a celor doua rauri.M-ar interesa si eventual ce specii de pesti sunt pe cele doua rauri.
Benutzerinformationen überspringen
Registrierungsdatum: 7. Januar 2014
Wohnort: Sibiu / Friedrichshafen
Beruf: Fachkraft für Lagerlogistik
Este in BW, deci max pe 1 luna, daca esti in vizita! Daca ti-ai anuntat sedere definitiva, trebuie sa mergi la scoala, sa dai examen si apoi sa iei permisul.
Specii de pesti? Cam toti pestii de apa dulce![]()
...asa, dpdv al unui turist.
Anem a fost in aceasta situatie, si poate sigur sa explice...asa, dpdv al unui turist.
![]()
... da, doar ca "anem" in afara de "gutentag" nu mai stie nimic altceva si documentele si le-a obtinut prin intermediul unui anumit individ ZORAN 
preupunand ca "ich verstehe" Deutsch ein wenig, kann jemand mir sagen was muss ich tun ?
nu de alta dar exista o posibilitate sa ma caute
pe malu' Rinului si as vrea sa ma gaseasca cu batu-n mana nu contempland nostalgic la salaii nemti ce se ascund in adancuri
Guten Tag!
Guten Tag!






