Sie sind nicht angemeldet.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

feri1969

Fortgeschrittener

  • »feri1969« ist der Autor dieses Themas

Beiträge: 348

Registrierungsdatum: 4. März 2013

Wohnort: Cluj-Napoca

Beruf: administrator

  • Nachricht senden

1

Montag, 29. April 2013, 16:26

Inlocuire mandrina la lanseta de stationar

Va salut pe toti,
Am nevoie de un meserias cine ar putea inlocui mandrina la o lanseta cu una de calitate superioara.
Merci anticipat !
:necajit:

mark

Schüler

Beiträge: 140

Registrierungsdatum: 13. Mai 2012

Wohnort: Lugoj

Beruf: Inginer

  • Nachricht senden

2

Montag, 29. April 2013, 17:25

Incearca la Nelu Sabau(Nutu) in Timisoara-contact 0722502220,e-mail nutzu_z@yahoo.com.
A transformat niste vergi in bologneze de mai mare dragul.Poti sa vezi si cateva exemple pe site-ul lui nutzu@scoaladestationar.ro. :prieteni:

Adi

Fortgeschrittener

Beiträge: 378

Registrierungsdatum: 14. Juli 2012

Wohnort: Stuttgart

  • Nachricht senden

3

Montag, 29. April 2013, 18:15

Nutu nu mai este in Timisoara din cite stiu eu , a plecat in Spania,
cel putin asta e informatia care o am eu din toamna 2012.

feri1969

Fortgeschrittener

  • »feri1969« ist der Autor dieses Themas

Beiträge: 348

Registrierungsdatum: 4. März 2013

Wohnort: Cluj-Napoca

Beruf: administrator

  • Nachricht senden

4

Montag, 29. April 2013, 20:38

:salut:
Vă mulţumesc pentru răspunsuri, voi încerca să iau legatura cu El.
E vorba cumva de multiplul campion la stationar NUŢU SABĂU ?
:ciao:

Nelutu

Schüler

Beiträge: 126

Registrierungsdatum: 11. September 2012

Wohnort: Timisoara

Beruf: Mecanic intretinere si mentenanta

  • Nachricht senden

5

Montag, 29. April 2013, 21:02

Da, de el este vorba. :ochi:
Adi, Nutzu a revenit in Ro. dupa un periplu prin Spania, de anul trecut. Si mie mi-a reparat un bat de crap la care i-am spart doua inele, din prostia mea, bineinteles! :zid: :doaaamne:

ovidiu

Profi

Beiträge: 811

Registrierungsdatum: 24. Februar 2012

Wohnort: Timişoara/Jud.HD Sîntandrei

  • Nachricht senden

6

Dienstag, 30. April 2013, 06:57

Nu a plecat, vinde la un magazin de pescuit în Timişoara.
Salut şi bucuraţi-vă de natură.

Adi

Fortgeschrittener

Beiträge: 378

Registrierungsdatum: 14. Juli 2012

Wohnort: Stuttgart

  • Nachricht senden

7

Dienstag, 30. April 2013, 07:59

Nu stiu daca pot sa ma bucur pentru el (Nutu), dar mie mi-a parut rau ca a plecat, e un om deosebit ,
si pe mine m-a ajutat cu un Shimano Technium (Bolo), care a avut un defect de fabricatie,
mi-a salvat concediu..
La ce magazin este , tot in calea Sagului ?

:ciao:

anem

Super Moderator

Beiträge: 3 275

Registrierungsdatum: 19. Februar 2012

Wohnort: carpi

  • Nachricht senden

8

Dienstag, 30. April 2013, 08:26

Feri, cel mai simplu ar fi sa iei legatura cu baiatul asta: ULKustom

pe care il gasesti aici: ULK • Rapitori.ro - Pescuit sportiv - ULK pe forumul de rapitori ... e din Cluj si banuiesc ca iti este mai comod in felul asta mai ales daca se discuta doar despre schimbatul unei mandrine ...
Always C&R ... un alt mod de a savura un peste :bucuros:

AnEm

ovidiu

Profi

Beiträge: 811

Registrierungsdatum: 24. Februar 2012

Wohnort: Timişoara/Jud.HD Sîntandrei

  • Nachricht senden

9

Dienstag, 30. April 2013, 12:05

La ce magazin este , tot in calea Sagului ?

:ciao:
Salut Adi, acum este în Iosefin.
Salut şi bucuraţi-vă de natură.

Adi

Fortgeschrittener

Beiträge: 378

Registrierungsdatum: 14. Juli 2012

Wohnort: Stuttgart

  • Nachricht senden

10

Dienstag, 30. April 2013, 12:14

Multam Ovidiu,
o sa-i fac o vizita.

Fir intins!

ovidiu

Profi

Beiträge: 811

Registrierungsdatum: 24. Februar 2012

Wohnort: Timişoara/Jud.HD Sîntandrei

  • Nachricht senden

11

Dienstag, 30. April 2013, 14:19

Eşti în Timişoara, dacă stai până în 7 mai ne putem întâlni?
Salut şi bucuraţi-vă de natură.

feri1969

Fortgeschrittener

  • »feri1969« ist der Autor dieses Themas

Beiträge: 348

Registrierungsdatum: 4. März 2013

Wohnort: Cluj-Napoca

Beruf: administrator

  • Nachricht senden

12

Mittwoch, 8. Mai 2013, 08:20

Feri, cel mai simplu ar fi sa iei legatura cu baiatul asta: ULKustom

pe care il gasesti aici: ULK • Rapitori.ro - Pescuit sportiv - ULK pe forumul de rapitori ... e din Cluj si banuiesc ca iti este mai comod in felul asta mai ales daca se discuta doar despre schimbatul unei mandrine ...

Am luat legătura cu el, se rezolvă. Merçi Anem pentru info.
Fir întins !

anem

Super Moderator

Beiträge: 3 275

Registrierungsdatum: 19. Februar 2012

Wohnort: carpi

  • Nachricht senden

13

Mittwoch, 8. Mai 2013, 08:26

Feri, cel mai simplu ar fi sa iei legatura cu baiatul asta: ULKustom

pe care il gasesti aici: ULK • Rapitori.ro - Pescuit sportiv - ULK pe forumul de rapitori ... e din Cluj si banuiesc ca iti este mai comod in felul asta mai ales daca se discuta doar despre schimbatul unei mandrine ...

Am luat legătura cu el, se rezolvă. Merçi Anem pentru info.
Fir întins !


nu ai de ce ... baiatul e foarte OK si se pricepe la construit lansete ...
Always C&R ... un alt mod de a savura un peste :bucuros:

AnEm