Salut colegu!Eu nu sunt pescar de spinning la somn ,dar mai prind cate unul ,deci...
Pe langa ce a postat Ghita ,eu as mentiona o surpriza placuta de anul trecut :
-Yozuri Hardcore Drum ;
In plus :
-Rapala J11 SFC (pe langa ala de 13...)
-Excalibur si nu stiu cum ii mai spune
-Magnet si habar n-am cum, de la Duel;
-Oscilanta Dolinger mare
-Oscilanta Tzac...
-Oscilanta Piscot
-cica Kastmaster dar pe la ...Valcea
-rotative ...
Am dat in toamna doar cu Norizi de vreo doua ori dar ... E drept insa ca are trei stiuci la activ si nu prea il folosesc!
-